top of page

Terapi Hizmetleri

İnsan doğanın ürkütücü gücüyle baş edebilmek için diğer insanlarla bir araya gelerek toplumları oluşturmuştur. İşte bu toplumları oluşturan en küçük ve önemli öğe ailedir.Uzun yıllar sürecek mutluluk ve beraberlik beklentisi ile kurulan evlilikler bazen zaman içinde yaralar alabiliyor.

Cinsellik, bizim insan olarak ne olduğumuzun bir ifadesidir. Kişiliğimiz, duygularımız, değerlerimiz, tutumlarımız, davranışlarımız, sevdiğimiz -sevmediğimiz şeyler ve sosyalleşme alanımızla şekillenir.  Doğum öncesi başlayıp ömür boyu süren, ailevi, kültürel ve ahlaki faktörlerden etkilenen bir olgudur.

Bir şeylerden bağımsızlaşarak özgürleşmeye çalışmakla, özgür olmak birbirinden farklı olgulardır.  İnsan doğaya olan bağımlılığından kurtulabilmek için diğer insanlarla bir araya gelerek teknolojiyi geliştirmiş ancak yine de mutlu olup olmadığı sorusu ortaya çıkmıştır.

Ergenliğin psikolojik özelliklerini anlamak için fiziksel gelişime şöyle bir göz atmak gerekir. Çocuğun erinlik dönemine girdiğini belli eden geleneksel ölçütlerin başında, kızlarda ilk reglin, erkeklerde ilk boşalmanın görülmesi gelir.

Beylikdüzü Psikolog - Aile Danışmanlığı
Beylikdüzü Psikolog - Çift ve Evlilik Terapisi
Beylikdüzü Psikolog - Bireysel Terapi
Beylikdüzü Psikolog - Cinsel Terapi
Beylikdüzü Psikolog - Yetişkin Terapisi
Beylikdüzü Psikolog - Panik Atak Terapisi
Beylikdüzü Psikolog - Depresyon Terapisi
Beylikdüzü Psikolog - Sosyal Fobi
Beylikdüzü Psikolog - Bağımlılık Terapisi
Beylikdüzü Psikolog - Aile Danışmanlığı
Beylikdüzü Psikolog - Anksiyete Terapisi
Beylikdüzü Psikolog - Sağlıklı Boşanma Süreci
bottom of page